54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)свічка Black I.

54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) свічка Black I.
54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) свічка Black I.
17 см

Код: 54C00230 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Ми з радістю повідомимо вас електронною поштою, коли товар буде в наявності. Звичайно, лише від вас залежить, чи ви скористаєтесь пропозицією.

Надсилаючи листа, ви погоджуєтесь з його обробкою з метою інформування про наявність конкретного продукту компанії Notino до моменту відправки повідомлення електронної пошти на вашу адресу. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі в розділі Принципи обробки персональних даних..

Опис парфумів 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)
Склад

Обожнюєте сюрпризи? Навіть, якщо вони трохи моторошні? Тоді можете поспостерігати за тим, як милий чорний кролик перетворюється на моторошний скелет. Як це можливо? Таємниця ховається всередині свічки-кролика 54 Celsius PyroPet HOPPA!

Ісландська назва свічки Hoppa підказує, чого слід очікувати. Кролик спритно скине свій кожушок, практично вискочивши з нього, та покаже вам свою справжню сутність.

Властивості:

  • під час горіння свічка у формі кролика відкриє вам свою моторошну таємницю
  • ідеальний подарунок для всіх, хто любить зайчиків і загалом тварин
  • спостерігання за поступовою появою схованого скелета стане чудовою розвагою
  • після розтоплення воску у вас залишиться дизайнерський скелет — красиве доповнення інтер'єру

Матеріал:

  • парафін, вовняний гніт й алюмінієвий скелет

Спосіб використання:
Спосіб використання декоративних свічок PyroTek такий же унікальний, як і їхній дизайн. На відміну від звичайних свічок, під час горіння виділяється велика кількість рідкого воску. Тому перед запаленням свічки помістіть її на тверду жаростійку поверхню діаметром щонайменше 25 см. З міркувань безпеки не торкайтесь скелета ані під час горіння свічки, ані опісля, доки він ще гарячий. Якщо ґніт довший за 0,5 см, вкоротіть його. Не залишайте запалену свічку без нагляду та поблизу легкозаймистих предметів. Зберігайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці.

Склад

Тип ґнота
бавовняний
Кількість ґнотів
1
Тип воску
інший

Оцінка 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)