54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)свічка peach

54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) свічка peach
54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) свічка peach
Безкоштовна доставка
17 см
730грн.

Код: 54C00193 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
Подарунок для вас
Знижка 15 % на все для замовлень від 1500 грн. Введіть промокод notinoua15 для ще кращих новорічних свят. купити зі знижкою Знижка не поширюється на акційні товари та розпродаж.
Нова Пошта
пʼятниця 20.12.2019
Особисте отримання
пʼятниця 20.12.2019
  • Опис парфумів
  • Оцінка

Опис парфумів 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)

Гіп, гоп, ура! PyroPet HOPPA – це свічка персикового кольору, яка спершу нагадує довговухого кролика, але всередині приховує моторошний сюрприз – як тільки свічка починає плавитись, поступово проявляється прихований залізний скелет. Це може здатися трохи страхітливим, але водночас цікавим й оригінальним, і може стати чудовим аксесуаром для інтер’єру.

Hoppa – популярне ім’я для домашнього кролика. У перекладі з ісландської мови це означає стрибок. Коли маленький кролик Hoppa покаже свій справжній характер, ви самі почнете стрибати від несподіванки. Свічка може приголомшити вас, або ж подарувавши її, ви здивуєте інших. І тільки від вас залежить чи розкриєте ви таємницю одразу.

Властивості:

  • милий кролик під час плавлення відкриває свій моторошний сюрприз
  • сподобається любителям кроликів, тварин й оригінальних дизайн-аксесуарів
  • свічка з оригінальною ідеєю може стати унікальним подарунком
  • мінімалістський і небанальний дизайн прикрасить будь-який інтер’єр

Матеріал:

  • парафін, вовняний гніт й алюмінієвий скелет

Спосіб застосування:
Кожна свічка 54 Celsius PyroPet горить і розтікається своїм унікальним способом, що відрізняється від стандартних свічок. Під час горіння, свічка може розтопити велику кількість воску, саме тому її краще ставити на тверду поверхню з мінімальним діаметром 25 см. Не торкайтеся до скелета у свічці під час горіння й одразу опісля, щоб уникнути опіків. Якщо гніт довший ніж 0,5 см – вкоротіть його. Ніколи не залишайте запалену свічку без догляду, а також поблизу легкозаймистих предметів.

Оцінка 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)