54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) свічка White

54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) свічка White
54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) свічка White
17 см

Код: 54C00188 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)
Склад

Гіп, гоп, ура! PyroPet HOPPA – це свічка від бренду 54 Celsius білого кольору, яка спершу нагадує довговухого кролика, але всередині приховує моторошний сюрприз – як тільки свічка починає плавитись, поступово проявляється прихований залізний скелет. Це може здатися трохи страхітливим, але водночас цікавим і оригінальним, і може стати чудовим аксесуаром для інтер’єру.

Hoppa – популярне ім’я для домашнього кролика. У перекладі з ісландської мови це означає стрибок. Коли маленький кролик Hoppa покаже свій справжній характер, ви самі почнете стрибати від несподіванки. Свічка може приголомшити вас, або ж подарувавши її, ви здивуєте інших. І тільки від вас залежить чи розкриєте ви таємницю одразу.

Властивості:

  • милий кролик під час плавлення відкриває своє справжнє обличчя хижака
  • сподобається любителям кроликів, тварин й оригінальних дизайн-аксесуарів
  • свічка з оригінальною ідеєю може стати унікальним подарунком
  • мінімалістський і небанальний дизайн прикрасить будь-який інтер’єр

Матеріал:

  • парафін, вовняний гніт й алюмінієвий скелет

Спосіб застосування:
Кожна свічка PyroPet горить і розтікається своїм унікальним способом, що відрізняється від стандартних свічок. Під час горіння, свічка може розтопити велику кількість воску, саме тому її краще ставити на тверду поверхню з мінімальним діаметром 25 см. Не торкайтеся до скелета у свічці під час горіння й одразу опісля, щоб уникнути опіків. Якщо гніт довший ніж 0,5 см – вкоротіть його. Ніколи не залишайте запалену свічку без догляду, а також поблизу легкозаймистих предметів.

Склад

Вид аромату для дому
чисті
Тип ґнота
бавовняний
Кількість ґнотів
1
Тип воску
інший

Оцінка 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)