Acqua di Parma Collezione BarbiereПілінг для шкіри обличчя

Acqua di Parma Collezione Barbiere Пілінг для шкіри обличчя
Acqua di Parma Collezione Barbiere Пілінг для шкіри обличчя
для чоловіків 150 мл

Код: ADP01258 | Зараз цей продукт недоступний
  • Опис парфумів
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис парфумів Acqua di Parma Collezione Barbiere
Склад

Пілінг для шкіри Acqua di Parma Collezione Barbiere досконало видаляє відмерлі клітини шкіри та робить її гладкою з неповторним ароматом парфумів із цієї ж колекції.

Властивості:

  • видаляє відмерлі клітини шкіри
  • розгладжує та пом’якшує шкіру
  • засіб розроблений спеціально для чоловічої шкіри
  • позбавляє від чорних цяток і надлишкової кількості шкірного сала

Спосіб використання:
Нанесіть на зволожене обличчя, ніжно масуйте, після чого ополосніть водою. Уникайте ділянки навколо очей.

Склад

Тип шкіри обличчя
для всіх типів

Про бренд Acqua di Parma

Якість, елегантність, креативність та ексклюзивність — це цінності, які супроводжують парфуми Acqua di Parma вже понад 100 років.

Ексклюзивний бренд нішевих парфумів Acqua di Parma виник у 1916 році в центрі італійського міста Парма. Саме тут, на невеличкій мануфактурі, майстри своєї справи створили сучасний, легкий і свіжий аромат, що суттєво відрізнявся від насиченого запаху тогочасних одеколонів німецького походження. Перші італійські парфуми Eau de Cologne складалися з природних інгредієнтів. Їхній склад не змінився до цих пір.

Одеколон Acqua di Parma Colonia став символом 30-х років минулого століття. У той час він також отримав свій знаковий дизайн — флакон у стилі ар-деко, який є невід'ємною частиною одеколону до сьогоднішнього дня. У другій половині 20-го століття бренд уперше отримав міжнародне визнання. Тоді Acqua di Parma став ексклюзивним і популярним парфумерним домом, а також своєрідним культом у вищому суспільстві.

Свій люксовий статус бренд утримує до сьогоднішнього дня, а в його портфоліо ви знайдете цілий спектр парфумів як для чоловіків, так і для жінок. Спробуйте й ви жіночий аромат Acqua di Parma Profumo або ж чоловічий — Acqua di Parma Colonia Oud і пізнайте цінність якісних інгредієнтів італійського виробництва та престиж ремісничої праці.

Оцінка Acqua di Parma Collezione Barbiere

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!