Acqua di Parma Ambra

одеколон для чоловіків 100 мл

Acqua di Parma Ambra одеколон для чоловіків 100 мл
Acqua di Parma Ambra одеколон для чоловіків 100 мл
100 мл

Код: ADP0805 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Acqua di Parma Ambra

Одеколон Acqua di Parma Colonia Colonia Ambra- втілення розкоші та ексклюзивності. Потіште себе ароматом, завдяки якому ви будете вирізнятися в кожній компанії!

  • аромат шкіри
  • ароматичність
  • свіжий аромат
  • для елегантного чоловіка
  • підходить для вечірнього виходу й урочистих подій

Склад

склад
амбра, морські ноти, мускус
Тип аромату
Східні

Про бренд Acqua di Parma

Якість, елегантність, креативність та ексклюзивність — це цінності, які супроводжують парфуми Acqua di Parma вже понад 100 років.

Ексклюзивний бренд нішевих парфумів Acqua di Parma виник у 1916 році в центрі італійського міста Парма. Саме тут, на невеличкій мануфактурі, майстри своєї справи створили сучасний, легкий і свіжий аромат, що суттєво відрізнявся від насиченого запаху тогочасних одеколонів німецького походження. Перші італійські парфуми Eau de Cologne складалися з природних інгредієнтів. Їхній склад не змінився до цих пір.

Одеколон Acqua di Parma Colonia став символом 30-х років минулого століття. У той час він також отримав свій знаковий дизайн — флакон у стилі ар-деко, який є невід'ємною частиною одеколону до сьогоднішнього дня. У другій половині 20-го століття бренд уперше отримав міжнародне визнання. Тоді Acqua di Parma став ексклюзивним і популярним парфумерним домом, а також своєрідним культом у вищому суспільстві.

Свій люксовий статус бренд утримує до сьогоднішнього дня, а в його портфоліо ви знайдете цілий спектр парфумів як для чоловіків, так і для жінок. Спробуйте й ви жіночий аромат Acqua di Parma Profumo або ж чоловічий — Acqua di Parma Colonia Oud і пізнайте цінність якісних інгредієнтів італійського виробництва та престиж ремісничої праці.

Оцінка Acqua di Parma Ambra

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!