Acqua di Parma Colonia, дезодорант-стік унісекс 75 мл ЗНИЖКИ до 70% | notino.ua

Acqua di Parma Colonia

дезодорант-стік унісекс 75 мл

Acqua di Parma Colonia дезодорант-стік унісекс 75 мл
Acqua di Parma Colonia дезодорант-стік унісекс 75 мл
Acqua di Parma Colonia дезодорант-стік унісекс 75 мл
дезодорант-стік унісекс 75 мл
964грн.

Код: ADP0596 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
четвер, 23.08.2018

Опис парфумів Acqua di Parma Colonia

Парфумований дезодорант Acqua di Parma Colonia Colonia чудово доповнить парфуми з цієї ж колекції. Твердий дезодорант дієво бореться з неприємним потовиділенням, піклується про чутливу шкіру пахв і надає їй приємного аромату упродовж багатьох годин.

Про бренд Acqua di Parma

Бренд Acqua di Parma був створений в 1916 році в центрі старенького містечка Парми, яке в той час було центром аристократичної культури Джузеппе Верде те Стендаля. Саме тут, в невеликій парфумерній лаболаторії, один дослідник створив несподівану композицію одеколону, поєднуючи сучасну чутливість світла і свіжого аромату, який сильно відрізнявся від тогдішніх сильних і навіть агресивних ароматів.
Завдяки цій рафінованій алхімії одеколон одразу зазнав успіх і був популярний в період 30-50 років. На початку 60 років відбулася зміна, і ринок був затоплений різними ароматами від інших виробників, які намагалися конкурувати між собою. Acqua di Parma вирішив продовжувати виробництво, спираючись на давню традицією і на тому, що парфуми Acqua di Parma створюють справжні цінителі парфумерії. Ці одеколони стали майже культовими  ароматами.

Menu