Acqua di Parma Colonia Colonia Leather

одеколон унісекс 100 мл

Acqua di Parma Colonia Colonia Leather одеколон унісекс 100 мл
Acqua di Parma Colonia Colonia Leather одеколон унісекс 100 мл
100 мл

Код: ADP0812 | Зараз цей продукт недоступний
Acqua di Parma Colonia Colonia Leather
100 мл

Опис парфумів Acqua di Parma Colonia Colonia Leather

Одеколон Acqua di Parma Colonia Colonia Leather — неповторний та унікальний аромат, який буде супроводжувати вас протягом цілого дня.

  • аромат шкіри
  • унісекс-аромат – для чоловіків і жінок
  • для щоденного використання

Склад

початкова нота
бергамот, помаранч
нота серця
петітгрейн, троянда
кінцева нота
гваякове дерево, кедр, шкіра
Тип аромату
Ароматичні, Цитрусові

Про бренд Acqua di Parma

Якість, елегантність, креативність та ексклюзивність — це цінності, які супроводжують парфуми Acqua di Parma вже понад 100 років.

Ексклюзивний бренд нішевих парфумів Acqua di Parma виник у 1916 році в центрі італійського міста Парма. Саме тут, на невеличкій мануфактурі, майстри своєї справи створили сучасний, легкий і свіжий аромат, що суттєво відрізнявся від насиченого запаху тогочасних одеколонів німецького походження. Перші італійські парфуми Eau de Cologne складалися з природних інгредієнтів. Їхній склад не змінився до цих пір.

Одеколон Acqua di Parma Colonia став символом 30-х років минулого століття. У той час він також отримав свій знаковий дизайн — флакон у стилі ар-деко, який є невід'ємною частиною одеколону до сьогоднішнього дня. У другій половині 20-го століття бренд уперше отримав міжнародне визнання. Тоді Acqua di Parma став ексклюзивним і популярним парфумерним домом, а також своєрідним культом у вищому суспільстві.

Свій люксовий статус бренд утримує до сьогоднішнього дня, а в його портфоліо ви знайдете цілий спектр парфумів як для чоловіків, так і для жінок. Спробуйте й ви жіночий аромат Acqua di Parma Profumo або ж чоловічий — Acqua di Parma Colonia Oud і пізнайте цінність якісних інгредієнтів італійського виробництва та престиж ремісничої праці.

Оцінка Acqua di Parma Colonia Colonia Leather

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!