Acqua di Parma Colonia Colonia OudОдеколон для чоловіків

1×
Acqua di Parma Colonia Colonia Oud Одеколон для чоловіків
Acqua di Parma Colonia Colonia Oud Одеколон для чоловіків
180 мл

Код: ADP0678 | Зараз цей продукт недоступний
  • Опис парфумів
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис парфумів Acqua di Parma Colonia Colonia Oud
Склад

  • деревний аромат
  • для елегантного чоловіка
  • для щоденного використання
  • підходить передусім для використання в холодну пору року

Склад

початкова нота
італійський апельсин
нота серця
агарове дерево, аміріса, коріандр
кінцева нота
кедр, листочки пачулі, мускус, сандалове дерево, шкіра
Тип аромату
Древесний, Східні

Про бренд Acqua di Parma

Якість, елегантність, креативність та ексклюзивність — це цінності, які супроводжують парфуми Acqua di Parma вже понад 100 років.

Ексклюзивний бренд нішевих парфумів Acqua di Parma виник у 1916 році в центрі італійського міста Парма. Саме тут, на невеличкій мануфактурі, майстри своєї справи створили сучасний, легкий і свіжий аромат, що суттєво відрізнявся від насиченого запаху тогочасних одеколонів німецького походження. Перші італійські парфуми Eau de Cologne складалися з природних інгредієнтів. Їхній склад не змінився до цих пір.

Одеколон Acqua di Parma Colonia став символом 30-х років минулого століття. У той час він також отримав свій знаковий дизайн — флакон у стилі ар-деко, який є невід'ємною частиною одеколону до сьогоднішнього дня. У другій половині 20-го століття бренд уперше отримав міжнародне визнання. Тоді Acqua di Parma став ексклюзивним і популярним парфумерним домом, а також своєрідним культом у вищому суспільстві.

Свій люксовий статус бренд утримує до сьогоднішнього дня, а в його портфоліо ви знайдете цілий спектр парфумів як для чоловіків, так і для жінок. Спробуйте й ви жіночий аромат Acqua di Parma Profumo або ж чоловічий — Acqua di Parma Colonia Oud і пізнайте цінність якісних інгредієнтів італійського виробництва та престиж ремісничої праці.

Оцінка Acqua di Parma Colonia Colonia Oud

5.0
1
Показати оцінки за властивостями
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження