Aēsop Boston

косметичний набір I.

Aēsop Boston косметичний набір I.
Aēsop Boston косметичний набір I.
Aēsop Boston косметичний набір I.
косметичний набір I.

Код: AES0007 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Classic Shampoo 50 ml + Classic Conditioner 50 ml + Geranium Leaf Body Cleanser 50 ml + Rind Concentrate Body Balm 50 ml + Fabulous Face Cleanser 15 ml + B&Tea Balancing Toner 15 ml + Primrose Facial hydrating Cream 15 ml + Mouthwash 50 ml

Aēsop Boston
косметичний набір I.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип волосся
всі типи волосся
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Aēsop

Австралійський бренд косметики Aēsop дарує вам першокласний догляд за обличчям, волоссям та шкірою усього тіла. Бренд Aēsop було засновано в 1987 році в Мельбурні. Компанія пропонує засоби найвищої якості на рослинній основі з акцентом на деталі та неймовірні відчуття.

Насамперед слід зазначити, що косметичні засоби Aēsop збагачені натуральними антиоксидантами, які ефективно борються з негативною дією вільних радикалів. Саме вільні радикали викликають передчасне старіння шкіри та нездоровий вигляд. Спрямоване локальне застосування антиоксидантів на обличчя, шкіру тіла та волосся сприяє відновленню та захисту поверхневих клітин. Результат — здоровий і молодий вигляд.

Уся косметична продукція Aēsop пройшла лабораторні тестування, а її безпека й ефективність доведена на практиці. Подбайте про свою красу у справді ефективний спосіб разом з унікальною австралійською косметикою Aēsop!