AirStocking Diamond Legsпанчохи в аерозолі SPF 25

2×
AirStocking Diamond Legs панчохи в аерозолі SPF 25
AirStocking Diamond Legs панчохи в аерозолі SPF 25
відтінок 9 - 5 Natural 120 гр
927грн.

Код: AIS0005 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
Нова Пошта
понеділок 16.12.2019
Особисте отримання
понеділок 16.12.2019
  • Опис продукту
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис продукту AirStocking Diamond Legs
Властивості

Панчохи в аерозолі AirStocking Diamond Legs легко та швидко створять досконалий ефект ідеальних ніг.

Властивості:

  • створює ефект справжніх панчіх
  • водостійкий засіб
  • живить та зміцнює

Спосіб використання:
Перед використанням ретельно струсніть флакон, після чого розпиліть на шкіру ніг із достатньої відстані. Почекайте, поки засохне. Наносіть лише на чисту та суху шкіру після депіляції. Після застосування ретельно вимийте руки.

Властивості

Kонсистенція
спрей

Про бренд AirStocking

AirStocking - продукція цієї фірми, створена модним японським дизайнером Yoshiumi Hamada в 2003 році здійснила справжню революцію в повсякденному житті жінок. Панчохи-спрей за два роки стали дуже модним і дуже популярним товаром в США та Європі.
Панчохи-спрей складаються з рідкої пудри, до складу якої входять натуральні екстракти шовку і при нанесенні на шкіру тіла створюють ефект присутності панчох. На відміну від звичайних панчох вони не обмежуть Вас в русі, містять UV фільтри та дозволяють шкірі дихати. Вдягніть панчохи AirStocking і Ви! Широкий діапазон відтінків дозволить вибрати саме той тон, який довподоби Вам.
Панчохи AirStocking пройшли суворий дерматологічний контроль, який підтверджує їх ефективність та безпечність для здоров'я жінок. Вони дуже практичні у використанні. Достатньо нанести на шкіру, зачекати 2 хвилини доки спрей висохне на тілі і колготки вже на Вас.

Оцінка AirStocking Diamond Legs