Al Haramain Nasmah

парфумована вода для чоловіків 50 мл

Al Haramain Nasmah парфумована вода для чоловіків 50 мл
Al Haramain Nasmah парфумована вода для чоловіків 50 мл
50 мл

Код: AHR0345 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Подарунок для вас
Тільки зараз при замовленні на суму понад 1400 грн. Колір можете обрати у кошику.
Al Haramain Nasmah
50 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Al Haramain Nasmah

Парфумована вода Al Haramain Nasmah  — виразний мужній аромат, який подарує вам впевненість в будь який час доби.

  • східний аромат
  • для чоловіка-індивідуаліста
  • як для повсякденного використання, так і для особливих випадків

Склад

Тип аромату
Древесний, Квіткові

Про бренд Al Haramain

Бренд Al Haramain був заснований в 1970 році в найсвятішому місті ісламу — Мецці, що в Саудівській Аравії. Однак згодом діяльність компанії було продовжено в Дубаї. Ця родинна компанія постачає на ринок натуральні ефірні масла (так звані аттари), побутові та класичні парфуми та інші цікаві товари. Вона має виробничий комплекс площею неймовірних 16 000 квадратних метрів і понад 65 демонстраційних залів по всьому світу.
Al Haramain радо поєднує традиційні арабські та сучасні аромати. Значної популярності набули особливо ті вироби, основним інгредієнтом яких є агарова деревина. Заслуговують уваги також різноманітні квітково-пряні композиції. Незалежно від віку та статі, кожен зможе вибрати для себе щось з широкого асортименту Al Haramain.
Al Haramain, за його власними словами, прагне досконалості. Тому він надає величезного значення дизайну упаковки. Довершені до деталей флакони у вигляді розкішних східних цукорниць, чайників тощо належать до найбільш вдалих із цього ряду.
Парфуми Al Haramain екзотичні, романтичні, чуттєві та провокаційні. Над їх створенням працювали найкращі фахівці своєї справи, завдяки чому вони виділяються не лише винятковою якістю, але й стійкістю аромату. Спробуйте їх, і побачите, що не будете розчаровані.
Бренд Al Haramain, безумовно, зацікавить всіх тих, хто передусім вибирає очима, хто ладен доплатити за розкіш або згоден бути зачарованим Близьким Сходом.

Оцінка Al Haramain Nasmah

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!