Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio, незмивний спрей для захисту кольору | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio

незмивний спрей для захисту кольору

Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio незмивний спрей для захисту кольору
Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio незмивний спрей для захисту кольору
Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio незмивний спрей для захисту кольору
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: ALF1369 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 20.08.2018

Опис косметики Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio

Догляд без змивання Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio надає вашому волоссю всього необхідного після миття.

Властивості:

  • підсилює інтенсивність кольору

Склад:

  • УФ-фільтри

Спосіб використання:
Нанесіть на висушене рушником волосся. Не змивайте. Зробіть укладку у звичний спосіб.

Властивості

Kонсистенція
спрей
Властивості
Блиск та м'якість, Захист волосся від дії сонця, Захист кольору
Тип волосся
фарбоване волосся

Про бренд Alfaparf Milano

Косметика Alfaparf Milano | Alfaparf Milano — це професіоналізм і італійський стиль в догляді за волоссям. Alfaparf Milano є провідним італійським брендом професійних засобів для догляду за волоссям. Вже впродовж 30 років він розробляє засоби для догляду за волоссям, для укладання та фарбування волосся у співпраці з провідними світовими перукарями та салонами краси. За кожним виробом стоять передові технології та глибоке знання ринку та потреб професіоналів і всіх інших клієнтів.
Завдяки довготривалим дослідженням і сертифікованим інноваціям всі вироби бренду Alfaparf Milano характеризуються високою якістю. Присутність в назві бренду імені однієї з головних модних столиць світу означає, що бренд Alfaparf Milano також є гарантією моніторингу найгарячіших тенденцій.
Alfaparf Milano, частина групи Alfaparf, справжнього міжнародного магната в області косметики найвищих стандартів, розширила своє натхнення італійським стилем і творчістю на весь світ. Вона постачає мільйонам споживачів від Європи аж до Азії розкішні засоби для догляду за волоссям всіх типів з відразу видимою та довготривалою дією. Професійні перукарі на чотирьох континентах використовують новітні та передові засоби для укладання волосся від цього бренду.
Якщо ви прагнете якісного догляду для свого волосся та сучасного укладання в італійському стилі, ви не помилитесь, коли будете вибирати з широкого асортименту шампунів, кондиціонерів, відновлювальних масок, відновлювальних сироваток, гелів для укладання, лаків, воску та інших засобів бренду Alfaparf Milano для всіх потреб вашого волосся.
Alfaparf Milano — це щоденні намагання, щоб ваше волосся отримувало тільки все найкраще. У співпраці зі світовими професіоналами. Гордовито та пристрасно...

Menu