Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls подарунковий набір (для кучерявого волосся)

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls подарунковий набір (для кучерявого волосся)
Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls подарунковий набір (для кучерявого волосся)
подарунковий набір (для кучерявого волосся)
620грн.

Код: ALF02132 | В наявності

Semi Di Lino Curls очищуючий кондиціонер для кучерявого волосся 200 мл + Semi Di Lino Curls маска для кучерявого волосся 200 мл + рушник

1
Нова Пошта
четвер 29.04.2021

Опис Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls
Властивості

Потіште себе або своїх близьких ідеальним косметичним набором Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls . Набори, повні найкращих засобів для догляду за волоссям, неодмінно стануть приємною несподіванкою для кожного, хто їх отримає.

Набір містить:

  • Semi Di Lino Curls очищуючий кондиціонер для кучерявого волосся 200 мл
  • Semi Di Lino Curls маска для кучерявого волосся 200 мл
  • рушник

Властивості:

  • чудовий вибір для подарунка
  • потішить будь-яку жінку

Склад:

  • не містить сульфатів

Спосіб використання:
Кожен продукт із косметичного набору слід використовувати за призначенням, дотримуючись інструкції.

Властивості

Тип волосся
kучеряве та хвилясте волосся
Властивості
Моделювання локонів, живлення
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри голови
всі типи шкіри голови

Про бренд Alfaparf Milano

Косметика Alfaparf Milano | Alfaparf Milano — це професіоналізм і італійський стиль в догляді за волоссям. Alfaparf Milano є провідним італійським брендом професійних засобів для догляду за волоссям. Вже впродовж 30 років він розробляє засоби для догляду за волоссям, для укладання та фарбування волосся у співпраці з провідними світовими перукарями та салонами краси. За кожним виробом стоять передові технології та глибоке знання ринку та потреб професіоналів і всіх інших клієнтів.
Завдяки довготривалим дослідженням і сертифікованим інноваціям всі вироби бренду Alfaparf Milano характеризуються високою якістю. Присутність в назві бренду імені однієї з головних модних столиць світу означає, що бренд Alfaparf Milano також є гарантією моніторингу найгарячіших тенденцій.
Alfaparf Milano, частина групи Alfaparf, справжнього міжнародного магната в області косметики найвищих стандартів, розширила своє натхнення італійським стилем і творчістю на весь світ. Вона постачає мільйонам споживачів від Європи аж до Азії розкішні засоби для догляду за волоссям всіх типів з відразу видимою та довготривалою дією. Професійні перукарі на чотирьох континентах використовують новітні та передові засоби для укладання волосся від цього бренду.
Якщо ви прагнете якісного догляду для свого волосся та сучасного укладання в італійському стилі, ви не помилитесь, коли будете вибирати з широкого асортименту шампунів, кондиціонерів, відновлювальних масок, відновлювальних сироваток, гелів для укладання, лаків, воску та інших засобів бренду Alfaparf Milano для всіх потреб вашого волосся.
Alfaparf Milano — це щоденні намагання, щоб ваше волосся отримувало тільки все найкраще. У співпраці зі світовими професіоналами. Гордовито та пристрасно...

Оцінка Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls