Alpecin Scalp Protectionзахисна емульсія для шкіри голови SPF 15

Alpecin Scalp Protection захисна емульсія для шкіри голови SPF 15
Alpecin Scalp Protection захисна емульсія для шкіри голови SPF 15
100 мл

Код: ALP04814 | Зараз цей продукт недоступний

Опис продукту Alpecin Scalp Protection
Властивості

Захисний засіб під час засмаги Alpecin Scalp Protection  — невід’ємна частина догляду за шкірою під час перебування на сонці.

Властивості:

  • захищає шкіру від пошкодження УФ-випромінюванням
  • легко розтирається, не залишає жирної плівки

Спосіб використання:
Перед використанням ретельно струсніть.

Властивості

Тип волосся
всі типи волосся
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Захисний фактор SPF
середній захист (SPF 15 – SPF 25)
Тип шкіри голови
всі типи шкіри голови
Проблема з волоссям
pідке волосся та волосся, яке випадає

Про бренд Alpecin

p>Косметика для волосся Alpecin надає дієве рішення для кожного, кого турбує випадіння волосся. Ця німецька компанія займається проблемами волосся та шкіри голови ще з 1905 року та має цілий ряд наукових напрацювань.  
Абсолютного перевороту в області запобігання випаданню волосся бренд Alpecin досяг у 2002 році, коли першим почав використовувати у своїх засобах велику кількість природного кофеїну, який, як виявилось, здатен вкрай ефективно захищати волосся від впливу гормону тестостерону, який викликає успадковане випадіння волосся.
Крім кофеїну, засоби для волосся Alpecin мають високий вміст інших активних речовин виключно природного походження. Засоби пройшли дерматологічні та клінічні випробування та призначені для чоловіків. Косметика для волосся Alpecin ефективно піклується про шкіру голови та відновлює здоров’я та красу волосся.
У широкому портфоліо бренду Alpecin можна знайти не тільки високоефективні тоніки для волосся та шампуні проти його випадіння, але й засоби, які допомагають вирішити проблеми з лупою, надмірною жирністю волосся або проблеми з чутливою шкірою голови.

Оцінка Alpecin Scalp Protection