Amouage Beloved Womanпарфумована вода для жінок

1×
Amouage Beloved Woman парфумована вода для жінок
Amouage Beloved Woman парфумована вода для жінок
100 мл

Код: AMU4394 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.

Опис парфумів Amouage Beloved Woman
Склад

Чарівна парфумована вода для жінок Amouage Beloved Woman віддзеркалює важливий для жінки момент, коли після напруженого робочого дня вона може відкинути геть усі турботи і дозволити собі ніжитися у спокійній атмосфері підвечір'я.

Парфум Amouage Beloved Woman схожий на біг по луках, де цвітуть найсвіжіші квіти. Унікальні моменти інтимності з самою своєю природою наповнять вашу душу. Жінку Beloved кохають таку, яка вона є у своїй істинній природі. Парфум вам буде нагадувати, наскільки важливо залишатися самою собою.

Квіткові початкові тони парфумованої води Amouage Beloved Woman відкривають ніжність жасмину та свіжість лаванди. Протилежні, кардамон і гвоздика, додають парфуму легкий пряний аромат, зворушлива делікатність якого підсилюється пелюстками пурпурних троянд. Далі свіжі квіти змішуються з інтенсивним ароматом ладану, екзотичним іланг-ілангом, пачулі і грайливою фіалкою. Відтінок розкоші додає парфуму дотик чуттєвого мускусу, солодкої ванілі і теплого сандалового дерева. Чарівна парфумована вода Amouage Beloved стане вашим унікальним аксесуаром. Цей розкішний парфум з'явився на ринку в 2012 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
жасмин, гвоздика, шавлія, лаванда, кардамон, пурпурна троянда, ромашка
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
пачулі, ладанник, безсмертник, ілінг-іланг, фіалка, Ладан, бензоїн
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
шкіра, ваніль, бурштин, мускус, кедр, мальтол, цівета, сандалове дерево
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Beloved Woman1