Amouage Bracken

парфумована вода тестер для чоловіків 100 мл

Amouage Bracken парфумована вода тестер для чоловіків 100 мл
Amouage Bracken парфумована вода тестер для чоловіків 100 мл
парфумована вода тестер для чоловіків 100 мл

Код: AMU4019 | Зараз цей продукт недоступний
Amouage Bracken
парфумована вода тестер для чоловіків 100 мл

Опис парфумів Amouage Bracken

  • ароматичність
  • для сучасного джентльмена
  • для використання упродовж цілого дня

Склад

початкова нота
бергамот, гвоздика, кипарис, лаванда, лимон, мускатний горіх
нота серця
герань, кориця
кінцева нота
мускус, пачулі
Тип аромату
Ароматичні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Bracken

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!