Amouage Gold

парфумована вода тестер для жінок 100 мл

1×
Amouage Gold парфумована вода тестер для жінок 100 мл
Amouage Gold парфумована вода тестер для жінок 100 мл
парфумована вода тестер для жінок 100 мл

Код: AMU0220 | Зараз цей продукт недоступний
Amouage Gold
парфумована вода тестер для жінок 100 мл

Опис парфумів Amouage Gold

Amouage Gold - це класичний східний аромат для жінок з інтенсивним квітковим запахом і виразним мускусним акордом. Ця парфумована вода, представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу, натхненним багатою та мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Amouage Gold для жінок - це взагалі перший парфум бренду Amouage. Легендарний парфумер Гай Роберт створив цю парфумовану воду у 1983 році для вимогливих жінок, для їхніх найвизначніших та розкішніших вечірніх подій. Спочатку Amouage Gold розкривається тонами троянди, конвалії та ладану. У серці чарують мирра, корінь ірису та жасмин. Східну основу парфуму Gold утворюють акорди амбри, цивети, мускусу, кедра і сандалового дерева.

Парфумовану воду Amouage Gold було створено для того, щоб кожна жінка мала принаймні один абсолютно унікальний розкішний аромат, з яким вона будете почувати себе як чарівна фатальна жінка, що спускається в приголомшливо красивій атласній вечірній сукні по широких прикрашених сходинках у величезний бальний зал, повний вогнів і захоплених поглядів. Використовуючи тільки найбільш вишукані складові, Гай Роберт створив саме такий запах. Інтенсивно квіткову, чуттєво мускусну, розкішно східну деревну парфумовану воду Amouage Gold сам її творець назвав найбільшою гордістю своєї кар'єри.

Парфумована вода Amouage Gold сподобається жінкам, які мріють про розкішні урочисті моменти, коли в повній мірі розкриється їхня краса та унікальність. Він назавжди зачарує тих, хто любить класичні, витончені, східні квіткові запахи з чуттєвим відтінком мускусу, і, звичайно ж, порадує кожну даму, яка зможе оцінити справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Gold ідеально підходить для особливих вечірніх подій, а завдяки своїй абсолютній розкішності, витонченості та неповторності він буде найкращим подарунком для виняткової жінки, яка зачарувала ваше серце. Його власниця буде почувати себе як зірка на червоній килимовій доріжці, а саме це прагне відчути хоч раз в житті кожна жінка.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з найсуворішими стандартами якості, у всіх парфумів бренду Amouage привертає увагу також їх розкішна упаковка. Чарівний флакон парфуму Amouage Gold тьмяно-золотого кольору з золотими декоративними елементами викличе захоплення своїм елегантно витонченим дизайном, що свідчить про розкіш. Упаковку доповнює дуже стильна і ніжно витончена коробочка, знову ж таки з золотими елементами.

Amouage Gold - це захоплюючий, багатий, вишуканий, класичний східний аромат для найбільш незвичайних вечорів, наповнених розкішшю і захопленням.

Склад

початкова нота
конвалія, Ладан, троянда
нота серця
жасмин, корінь ірису, миро (смола)
кінцева нота
бурштин, кедр, мускус, сандалове дерево, цівета
Тип аромату
Альдегідні, Квіткові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Gold

Додати нову рецензію

3.0
1 оцінка
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження