Amouage Honour

парфумована вода тестер для жінок 100 мл

3×
Amouage Honour парфумована вода тестер для жінок 100 мл
Amouage Honour парфумована вода тестер для жінок 100 мл
парфумована вода тестер для жінок 100 мл

Код: AMU3566 | Зараз цей продукт недоступний
Amouage Honour
парфумована вода тестер для жінок 100 мл

Опис парфумів Amouage Honour

Розкішна парфумована вода для жінок Amouage Honour є драматичною історією кохання, яку розповідає букет найчарівніших квітів. Жіночий парфум Honour є віддзеркаленням історії про правду, красу, поетичне кохання і страждання Мадам Батерфляй.

Захоплююча історія, яка так живо резонує через покоління, прихована в жіночій парфумованій воді Amouage Honour, яка сама в собі поєднує за допомогою квітів всі нюанси романтичного кохання. Цей дуже багатий і пишний букет складено з туберози, яка представляє постійну небезпеку, далі з чарівного жасмину, що символізує вірність, гарденії, яка уособлює таємне кохання, і з конвалії, що є символом чистоти серця. Виразний аромат коріандру означає невинність. Ця історія, переказана квітами, повна драми, емоції та горя. Заключенням є ладан і шкіра. Ці есенції разом символізують трагічний кінець легендарної романтичної історії.

Чудовий флакон з білого кришталю символізує печаль, невинність і ідею вічності. Кришечка флакону має золотистий колір і прикрашена кристалом Сваровскі. Неймовірний парфум Amouage Honour підходить для пристрасних жінок з романтичною душею, які не бояться належним чином ясно показати свої почуття. Краса і біль кохання, втілені в цьому ароматі, вас повністю заполонить і нагадає, наскільки важливо прожити свою пристрасть повною мірою.

Склад

початкова нота
коріандр, ревінь, чорний перець
нота серця
гарденія, гвоздика, жасмин, конвалія, тубероза
кінцева нота
бурштин, ветивер, Ладан, опопонакс, шкіра
Тип аромату
Квіткові, Східні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Honour

Додати нову рецензію

5.0
3 оцінка
2
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження