Amouage Opus IX

парфумована вода тестер унісекс 100 мл

1×
Amouage Opus IX парфумована вода тестер унісекс 100 мл
Amouage Opus IX парфумована вода тестер унісекс 100 мл
парфумована вода тестер унісекс 100 мл

Код: AMU3563 | Зараз цей продукт недоступний
Amouage Opus IX
парфумована вода тестер унісекс 100 мл

Опис парфумів Amouage Opus IX

Парфумована вода- унісекс Amouage Opus IX  — досконалий аромат для всіх незалежних жінок та чоловіків, які живуть за власними правилами.

  • східний аромат
  • квітковий аромат
  • деревний аромат
  • унісекс-аромат – для чоловіків і жінок
  • підходить для вечірнього виходу й урочистих подій

Склад

початкова нота
жасмин, камелія, чорний перець
нота серця
бджолиний віск, гваякове дерево, шкіра
кінцева нота
ветивер, сіра амбра, цівета
Тип аромату
Східні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Opus IX

Додати нову рецензію

5.0
1 оцінка
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження