Artdeco Exfoliating Body Scrub

відновлюючий пілінг для тіла

Artdeco Exfoliating Body Scrub відновлюючий пілінг для тіла
Artdeco Exfoliating Body Scrub відновлюючий пілінг для тіла
Ginger & Goji Berry 200 мл

Код: ART3674 | Зараз цей продукт недоступний
Artdeco Exfoliating Body Scrub
Ginger & Goji Berry 200 мл

Опис продукту Artdeco Exfoliating Body Scrub

Пілінг для тіла Artdeco Exfoliating Body Scrub позбавить вашу шкіру від відмерлих клітин, забезпечуючи їй досконалу м’якість.

Властивості:

  • оживляє шкіру
  • видаляє відмерлі клітини шкіри
  • досконало пом’якшує

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.