Artdeco Exfoliating Body Scrub

відновлюючий пілінг для тіла

Artdeco Exfoliating Body Scrub відновлюючий пілінг для тіла
Ginger & Goji Berry 200 мл

Код: ART3674 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Artdeco Exfoliating Body Scrub
Ginger & Goji Berry 200 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Artdeco Exfoliating Body Scrub

Пілінг для тіла Artdeco Exfoliating Body Scrub позбавить вашу шкіру від відмерлих клітин, забезпечуючи їй досконалу м’якість.

Властивості:

  • оживляє шкіру
  • видаляє відмерлі клітини шкіри
  • досконало пом’якшує

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.