Artdeco Boosting Gel Moisturizer

молочко для тіла для всіх типів шкіри

Artdeco Boosting Gel Moisturizer молочко для тіла для всіх типів шкіри
Artdeco Boosting Gel Moisturizer молочко для тіла для всіх типів шкіри
Розпродаж
371грн.

Зекономте 37%
Ginger & Goji Berry 200 мл
232грн.

Код: ART3672 | 1 в наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 26.07.2019
Особисте отримання
пʼятниця 26.07.2019
Artdeco Boosting Gel Moisturizer
Ginger & Goji Berry 200 мл | 232грн.

Опис продукту Artdeco Boosting Gel Moisturizer

Гель для тіла Artdeco Boosting Gel Moisturizer дбає про шкіру всього тіла, підтягує її та водночас забезпечує комфортне відчуття.

Властивості:

  • глибоко зволожує та живить
  • миттєво поглинається та висихає

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Kонсистенція
гель

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.