Artdeco Crystal Beauty Dust

блискуча пудра

Artdeco Crystal Beauty Dust блискуча пудра
відтінок 56423 Frozen Rose 7 гр

Код: ART3298 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Artdeco Crystal Beauty Dust
відтінок 56423 Frozen Rose 7 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Artdeco Crystal Beauty Dust

Пудра для тіла Artdeco Crystal Garden забезпечить надзвичайно м’яку шкіру всього тіла.

Властивості:

  • робить шкіру здоровою та красивою
  • освіжає

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка додається входить в комплект.

Властивості

Kонсистенція
пудра

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.