Artdeco Holo Lip Gloss

блиск для губ з голографічним ефектом

Artdeco Holo Lip Gloss блиск для губ з голографічним ефектом
Artdeco Holo Lip Gloss блиск для губ з голографічним ефектом
відтінок Glittery Dream 6 мл

Код: ART3579 | Зараз цей продукт недоступний
Artdeco Holo Lip Gloss
відтінок Glittery Dream 6 мл

Опис косметики Artdeco Holo Lip Gloss

Блиск для губ Artdeco Holo Glam забезпечить вашим губам красивий вигляд.

Властивості:

  • блищить
  • зволожує та пом’якшує губи

Спосіб використання:
Нанесіть на губи рівномірним шаром за допомогою аплікатора.

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.