Artdeco Make-up Remover, ватні косметичні диски для зняття макіяжу | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Artdeco Make-up Remover

ватні косметичні диски для зняття макіяжу

Artdeco Make-up Remover ватні косметичні диски для зняття макіяжу
Artdeco Make-up Remover ватні косметичні диски для зняття макіяжу
Artdeco Make-up Remover ватні косметичні диски для зняття макіяжу
60 кс
293UAH

Код: ART1548 | Залишилось останні 3 штук
шт.
Міст Експрес
вівторок, 28.08.2018

Опис косметики Artdeco Make-up Remover

Засіб для зняття макіяжу Artdeco Make-up Remover забезпечить вам ідеальне та дбайливе зняття макіяжу навіть в ділянці навколо очей.

Властивості:

  • ретельно видаляє всі типи макіяжу очей
  • досконало видалить навіть водостійкий макіяж

Спосіб використання:
Витягніть серветку та акуратно зітріть зі шкіри макіяж і забруднення. Після використання ретельно запакуйте, щоб уникнути висихання серветок.

Властивості

Kонсистенція
Тампони для зняття макіяжу
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.

Menu