Artdeco Quick Dry Spray

спрей для швидкого висушування лаку для нігтів

2×
Artdeco Quick Dry Spray спрей для швидкого висушування лаку для нігтів
Artdeco Quick Dry Spray спрей для швидкого висушування лаку для нігтів
289грн.

Зекономте 10%
100 мл
260грн.

Код: ART2434 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 03.06.2019
Особисте отримання
понеділок 03.06.2019
Artdeco Quick Dry Spray
100 мл | 260грн.

Опис косметики Artdeco Quick Dry Spray

Засіб Artdeco Quick Dry Spray забезпечить вашим нігтям професійний догляд.

Властивості:

  • прискорює висихання лаку на нігтях

Спосіб використання:
Нанесіть один шар безпосередньо на нігті.

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.