ArtdecoSkin Yoga White Tea кремова очищаюча пінка для обличчя

1×
Artdeco Skin Yoga White Tea кремова очищаюча пінка для обличчя
Artdeco Skin Yoga White Tea кремова очищаюча пінка для обличчя
150 мл
460грн.

Код: ART1716 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 27.10.2021
Особисте отримання
середа 27.10.2021

Властивості

Kонсистенція
пінка
Тип шкіри обличчя
для всіх типів
Властивості
очищення

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.

Оцінка Artdeco Skin Yoga White Tea1