Перейти до основного вмісту
Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Peony наповнення до каталітичної лампи
Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Peony наповнення до каталітичної лампи
складпівонія, червоне яблуко, мускус, жасмин, гвоздика, троянда
Вид аромату для домуквіткові

Запасний наповнювач Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Peonyзмінить аромат кожного приміщення відповідно до вашого настрою.

Властивості:

  • Лампу можна залишати без нагляду
  • Лампа чудово наповнить ароматом все приміщення
  • Лампа також знищує всі запахи в кімнаті, включаючи сигаретний дим, випаровування під час приготування їжі або запахи від домашніх улюбленців
  • квітковий аромат

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект. Зніміть з лампи декоративну кришечку та ковпачок для гасіння. За допомогою воронки наповніть лампу ароматичною есенцією на 2/3 рівня. Вставте гніт із камінчиком назад у лампу та закрийте її ковпачком для гасіння.Приблизно через 20 хвилин, коли наповнювач підніметься до рівня камінчика, запаліть його запальничкою. Полум’я має горіти упродовж 3-5 хвилин, після чого його необхідно погасити, а камінчик прикрити декоративною кришечкою. В такий спосіб каталітичний процес буде розпочато, а лампа почне випускати аромат. Після отримання бажаної інтенсивності аромату замініть декоративну кришечку на ковпачок для гасіння. Так ви закінчите каталітичну реакцію. Під час зміни наповнювача дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

Ashleigh & Burwood LondonLamp Fragrance Peony наповнення до каталітичної лампи

1×
500 мл
750грн

В наявності | 150,00грн / 100 мл, з ПДВ | Код: ABL07993
1
кур’єр Нова пошта
пʼятниця 19.04.2024
Особисте отримання
середа 24.04.2024