Ashleigh & Burwood LondonLamp Fragrance Pumpkin Latte наповнення до каталітичної лампи

Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Pumpkin Latte наповнення до каталітичної лампи
Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Pumpkin Latte наповнення до каталітичної лампи
500 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: ABL08048

Запасний наповнювач Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Pumpkin Latteзмінить аромат кожного приміщення відповідно до вашого настрою.

Властивості:

  • Лампа чудово наповнить ароматом все приміщення
  • Лампа також знищує всі запахи в кімнаті, включаючи сигаретний дим, випаровування під час приготування їжі або запахи від домашніх улюбленців
  • аромат для гурманів
  • пряний аромат
  • солодкий аромат

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект. Зніміть з лампи декоративну кришечку та ковпачок для гасіння. За допомогою воронки наповніть лампу ароматичною есенцією на 2/3 рівня. Вставте гніт із камінчиком назад у лампу та закрийте її ковпачком для гасіння.Приблизно через 20 хвилин, коли наповнювач підніметься до рівня камінчика, запаліть його запальничкою. Полум’я має горіти упродовж 3-5 хвилин, після чого його необхідно погасити, а камінчик прикрити декоративною кришечкою. В такий спосіб каталітичний процес буде розпочато, а лампа почне випускати аромат. Після отримання бажаної інтенсивності аромату замініть декоративну кришечку на ковпачок для гасіння. Так ви закінчите каталітичну реакцію. Під час зміни наповнювача дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

Склад

склад
ваніль, кориця, гарбуз
Вид аромату для дому
солодкі, аромат для гурманів, пряні