AvèneCouvrance бальзам для губ

1×
Avène Couvrance бальзам для губ
Avène Couvrance бальзам для губ
відтінок Nude 3 гр
630грн.

Код: AVE01817 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 03.11.2021
Особисте отримання
середа 03.11.2021

Опис Avène Couvrance
Властивості

Ви завжди зможете пишатися бездоганним виглядом своїх губ. Бальзам для губ Avène Couvrance надасть вашим вустам досконалої краси. Який би відтінок ви не обрали для себе — виразний яскравий колір чи універсальний позачасовий відтінок — цей бальзам неодмінно забезпечить відчуття надзвичайного комфорту та зробить губи ніжними й доглянутими, тож ви будете чудово почувати себе в будь-якій ситуації.

Властивості:

  • делікатно маскує недоліки губ
  • представлено в різних відтінках: від ніжних до виразних
  • має приємну легку консистенцію
  • забезпечує природний результат

Спосіб застосування
Нанесіть бальзам на губи та застосовуйте повторно за потреби для підкреслення кольору або посилення ефекту бальзаму.

Властивості

Відтінок
рожевий
Kонсистенція
бальзам
SPF
без SPF

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Couvrance1