Avène Cleanance нічний догляд для розгладження шкіри та звуження пор

2×
Avène Cleanance нічний догляд  для розгладження шкіри та звуження пор
Avène Cleanance нічний догляд  для розгладження шкіри та звуження пор
30 мл
410грн.

Код: AVE02369 | В наявності
1
Нова Пошта
понеділок 17.05.2021
Особисте отримання
понеділок 17.05.2021

Опис Avène Cleanance
Властивості

Не дозволяйте дрібним рубцям і іншим недолікам затьмарити вашу красу. Нічний доглядовий засіб для розгладження шкіри та звуження пор Avène Cleanance зменшує окислення шкірного сала, яке є основною причиною появи чорних цяток, і усуває сліди від акне. Окрім термальної води, засіб також містить активні компоненти з кераторегулюючими властивостями, завдяки чому не лише зволожує шкіру, але й робить її дивовижно гладенькою.

Властивості:

 • запобігає появі недоліків
 • зменшує чорні цятки
 • усуває рубці від акне
 • розгладжує загальну структуру шкіри
 • забезпечує шкіру необхідним зволоженням
 • попереджає передчасне старіння шкіри

Клінічна ефективність:
→ засобом користувалася 41 жінка один раз на день

 • недоліки шкіри зменшилися на 43,6 %
 • у 95,1 % жінок шкіра розгладилася
 • спостерігалося помітне зменшення гіперпігментації шкіри

Склад:

 • Synovea HR — усуває недоліки та чорні цятки шляхом зменшення окислення шкірного сала
 • X-pressin — сприяє розгладженню структури шкіри
 • ретинальдегід — зменшує рубці від акне та запобігає
  передчасному старінню шкіри

Спосіб застосування:
Нанесіть на очищену заспокоєну шкіру й обережно розітріть. Використовуйте щовечора.

Властивості

Kонсистенція
крем
Тип шкіри обличчя
проблемна
Властивості
Зволоження, проти акне, від чорних цяток, мінімізація пор
SPF
без SPF
Спосіб застосування
нічний

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Cleanance2