AvèneSun Minéral захисний компактний тональний крем без хімічних фільтрів SPF 50

2×
Avène Sun Minéral захисний компактний тональний крем без хімічних фільтрів SPF 50
Avène Sun Minéral захисний компактний тональний крем без хімічних фільтрів SPF 50
Рекомендована роздрібна ціна
800грн.

Заощадьте 44%
відтінок Honey 10 гр
440грн.

Код: AVE0781 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 28.10.2021
Особисте отримання
четвер 28.10.2021

Опис Avène Sun Minéral
Властивості

Захищайте шкіру свого обличчя від сонця відразу під час нанесення макіяжу. Компактна тональна пудра без хімічних фільтрів SPF 50 Avène Sun Minéral надійно запобігає негативному впливу УФА- й УФБ-випромінювання та водночас маскує й вирівнює недоліки шкіри. Тож ви зможете підставляйте своє личко сонечку без побоювань, і будете приємно вражені своїм природним виглядом.

Властивості:

 • захищає шкіру від сонячного випромінювання
 • маскує недоліки, матує шкіру
 • високостійка до води
 • вирівнює тон шкіри
 • захищає від несприятливого впливу вільних радикалів
 • не втрачає захисного фільтра навіть після тривалого засмагання
 • також підходить для шкіри, чутливої до сонця, хімічних фільтрів та ароматизаторів

Склад:

 • мінеральні фільтри — дуже високий ступінь захисту від сонячного випромінювання
 • претокоферил — захист від вільних радикалів
 • SPF 50 — дуже високий сонцезахисний фактор
 • не містить ароматизаторів
 • не містить хімічних фільтрів

Спосіб нанесення:
Перед перебуванням на сонці рівномірно нанесіть на обличчя захисну компактну тональну пудру Avène Sun Minéral. За потреби нанесіть повторно — наприклад, після витирання, контакту з водою або якщо спітнієте.

Властивості

Kонсистенція
компактна
Тип шкіри обличчя
чутлива
Тип шкіри
чутлива
Захисний фактор SPF
високий захист (SPF 30 – SPF 50)
SPF
з SPF
Спосіб застосування
денний

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Sun Minéral1