AvèneXeraCalm A.D. заспокійливий догляд проти подразнення та свербіння шкіри

1×
Avène XeraCalm A.D. заспокійливий догляд проти подразнення та свербіння шкіри
Avène XeraCalm A.D. заспокійливий догляд проти подразнення та свербіння шкіри
Рекомендована роздрібна ціна
660грн.

Заощадьте 48%
50 мл
340грн.

Код: AVE02310 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 03.11.2021
Особисте отримання
середа 03.11.2021

Опис Avène XeraCalm A.D.
Властивості

Докучає локальне свербіння шкіри? Концентрований заспокійливий засіб Avène XeraCalm A.D. подарує вам миттєве полегшення. Підходить для всього тіла, а також для обличчя, зокрема повік. Піклується про сухі ділянки зі схильністю до атопічної екземи.

Крем XeraCalm A.D. містить унікальний комплекс I-modulia®, отриманий із термальної води Avène, який швидко заспокоює свербіж, запобігає подальшому подразненню шкіри та сприяє відновленню природного імунітету шкіри. Завдяки технології стерильної косметики засіб максимально делікатно піклується про шкіру та її мікробіом, бореться із сильною сухістю, загоює тріщинки та повертає шкірі м’якість.

Властивості:

 • миттєво заспокоює локальний свербіж і подразнення шкіри
 • полегшує серйозні форми сухості шкіри, відновлює тріщинки
 • підтримує природний імунітет шкіри
 • пом’якшує шкіру, захищає її від подразнень
 • підходить для немовлят, не закупорює пори
 • запатентований засіб, герметична упаковка

Клінічна ефективність:
→ тестування на людях з атопічним дерматитом і/або локальними сухими ділянками, які сверблять

 • вже після 1 застосування в 68 осіб свербіж зменшився на 69 %
 • у 20 осіб рівень зволоженості шкіри підвищився на 75 %

Результати тестування:
→ 49 осіб використовували засіб протягом 3 днів, 4 рази на день

 • в осіб з атопією прояви хвороби знизились на 49 %

Склад:

 • комплекс I-modulia® — зменшує відчуття свербіння, покращує імунітет шкіри та запобігає подразненню
 • захисний і відновлювальний комплекс з cer-omega та висококонцентрованою рослинною олією — зменшує рівень сухості шкіри, загоює тріщинки
 • термальна вода Avène — заспокоює та пом’якшує шкіру, захищає від подразнень
 • стерильний засіб
 • не містить ароматизаторів

Спосіб застосування:
Наносьте на ділянки зі схильністю до повторного, інтенсивного свербіння. Використовуйте 4 рази на день.

Цільовий догляд:
Спочатку вмийте шкіру ліпідовідновлювальною олійкою Avène XeraCalm A.D. та розпиліть на шкіру термальну воду Avène. Після цього нанесіть ліпідовідновлювальний крем Avène XeraCalm A.D., а на завершення скористайтеся концентрованим засобом XeraCalm A.D.

Властивості

Тип шкіри обличчя
суха, aтопічна та вражена екземою шкіра
Тип шкіри
суха, aтопічна та вражена екземою шкіра
Властивості
заспокоєння

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène XeraCalm A.D.1