Avon Black Suede Intense туалетна вода для чоловіків

Avon Black Suede Intense туалетна вода для чоловіків
Avon Black Suede Intense туалетна вода для чоловіків
75 мл
400грн.

Код: AVO05702 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 04.08.2021
Особисте отримання
середа 04.08.2021

Опис Avon Black Suede Intense
Склад

Уся спокусливість східних пахощів розкривається в туалетній воді для чоловіків Avon Black Suede Intense . Її ароматична композиція випромінює таємничість і загадковість, які зачарують усе ваше оточення.

  • східний аромат
  • пряний аромат
  • для чоловіків, які не бояться бути собою
  • теплий аромат, який ідеально підходить для використання в холодну пору року

Склад

склад
чорний перець, лабданум, бурштин
Тип аромату
Східні, Пряні

Про бренд Avon

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.

 

Оцінка Avon Black Suede Intense