AvonCare Sun + Kids дитячий крем для засмаги SPF 50

Avon Care Sun + Kids дитячий крем для засмаги SPF 50
Avon Care Sun + Kids дитячий крем для засмаги SPF 50
Рекомендована роздрібна ціна
220грн.

Заощадьте 9%
75 мл
200грн.

В наявності | Код: AVO08608
1
Нова Пошта
вівторок 07.12.2021
Особисте отримання
вівторок 07.12.2021

Засіб для засмаги Avon Care Sun + Kids — досконалий захист дитячої шкіри від сонячних променів.

Властивості:

  • забезпечує захист від УФ-випромінювання
  • захищає від опіків шкіри
  • має водонепроникну структуру

Спосіб використання:
Наносьте засіб приблизно за 20 хвилин до початку дії сонячних променів. Задля ефективності дії засобу наносьте його знову, особливо за умови надмірної пітливості, після купання або витирання рушником.

Властивості

Kонсистенція
крем
Тип шкіри
нормальна
Захисний фактор SPF
високий захист (SPF 30 – SPF 50)
Активні компоненти
вітамін Е

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.