Skip to main content

AvonEncanto Fascinating спрей для тіла для жінок

Avon Encanto Fascinating спрей для тіла для жінок
Avon Encanto Fascinating спрей для тіла для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
230грн.

Заощадьте 30%
100 мл
160грн.

В наявності | Код: AVO06886
1
Нова Пошта
середа 09.02.2022
Особисте отримання
середа 09.02.2022

Закрийте очі й уявіть розквітлий сад, укритий яскравим килимом найкрасивіших квітів. Квіткові ноти жіночого спрею для тіла Avon Encanto Fascinating перетворять кожен ваш день у справжнє свято.

  • квітковий аромат
  • ідеальний вибір для волелюбної жінки
  • аромат підходить для щоденного користування
  • свіжий аромат, який ідеально підходить для використання в теплу пору року

Склад

Тип аромату
Квіткові, Зелені, Водні

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.