Avon Planet Spa Greek Seasрозгладжувальний гель для тіла з екстрактом морських водоростей

Avon Planet Spa Greek Seas розгладжувальний гель для тіла з екстрактом морських водоростей
Avon Planet Spa Greek Seas розгладжувальний гель для тіла з екстрактом морських водоростей
200 мл

Код: AVO05605 | Зараз цей продукт недоступний
  • Опис продукту
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис продукту Avon Planet Spa Greek Seas
Властивості

Гель для тіла Avon Planet Spa Greek Seas дбає про шкіру всього тіла, підтягує її та водночас забезпечує комфортне відчуття.

Властивості:

  • миттєво поглинається та висихає
  • пом'якшує та розгладжує
  • покращує еластичність шкіри

Спосіб використання:
Наносіть на чисту шкіру щоранку та щовечора. Акуратно вмасовуйте.

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд Avon

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.

 

Оцінка Avon Planet Spa Greek Seas