AvonPlanet Spa Radiance Ritual масло для тіла зі зволожуючим та заспокоюючим ефектом

Avon Planet Spa Radiance Ritual масло для тіла зі зволожуючим та заспокоюючим ефектом
Avon Planet Spa Radiance Ritual масло для тіла зі зволожуючим та заспокоюючим ефектом
Новинки
200 мл
140грн.

В наявності | Код: AVO08980
1
Нова Пошта
четвер 09.12.2021
Особисте отримання
четвер 09.12.2021

Живить вашу шкіру, надає їй необхідного зволоження і робить її м'якою на дотик. Олійка для тіла Avon Planet Spa Radiance Ritual зробить вашу шкіру ніжною й догляне за нею. Потрібно лише скористатися нею після приймання душу або ванни, і в одну мить звичайна щоденна гігієна стане для вас небуденним ритуалом.

Властивості:

  • має приємний аромат
  • глибоко зволожує шкіру
  • інтенсивно живить та пом'якшує

Спосіб використання:
Нанесіть необхідну кількість засобу на чисту шкіру, найкраще після душу чи ванни. Добре вмасовуйте. Застосовуйте за необхідності.

Властивості

Тип шкіри
нормальна
Властивості
Зволоження, заспокоєння

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.