AvonWorks поживний догляд для тіла

Avon Works поживний догляд для тіла
Avon Works поживний догляд для тіла
Рекомендована роздрібна ціна
290грн.

Заощадьте 20%
200 мл
230грн.

В наявності | Код: AVO08486
1
Нова Пошта
вівторок 07.12.2021
Особисте отримання
вівторок 07.12.2021

Маска для тіла Avon Works зробить вашу щоденну рутину під час догляду за тілом особливою.

Властивості:

  • розгладжує та підтягує шкіру
  • інтенсивно зміцнює та тонізує шкіру
  • має ефект ліфтингу, допомагає формувати фігуру

Спосіб використання:
нанесіть достатню кількість засобу на шкіру, щоб він почав діяти.

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Властивості
зміцнення

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.