Bath & Body Works Black Rubberтримач освіжувача повітря для автомобіля зажим

Bath & Body Works Black Rubber тримач освіжувача повітря для автомобіля зажим
Bath & Body Works Black Rubber тримач освіжувача повітря для автомобіля зажим
тримач освіжувача повітря для автомобіля зажим

Код: BBO0598 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Bath & Body Works Black Rubber
Склад

Тримач ароматизаторів для автомобілів Bath & Body Works Black Rubber , окрім своєї практичної функції, слугує чудовим аксесуаром у вашій машині. Завдяки можливості зміни наповнювачів ви можете міняти аромат у салоні вашого авто на свій смак.

Склад

Тип ручки
кліпса

Про бренд Bath & Body Works

Bath & Body Works — кохання з першого погляду. Одна з найбільших американських косметичних компаній, яка спеціалізується на косметиці для тіла й ароматичних аксесуарах для дому. Тут завжди дотримуються найцікавіших трендів, виробляючи чудові ароматичні комбінації, які зроблять ваш день приємнішим.

Філософія Bath & Body Works — покращувати психічний стан за допомогою простих щоденних ритуалів догляду за собою. Саме тому бренд створив широкий спектр косметичних засобів з оригінальними ароматами. До того ж, косметику для тіла Bath & Body Works розробляють у співпраці з видатними парфумерами.

Великою популярністю користуються свічки Bath & Body Works, які створять унікальну та комфортну атмосферу в кожному домі. Сучасний і яскравий дизайн свічок чудово доповнить кожний інтер'єр.

Наповніть і ви свій день ароматом продукції Bath & Body Works.

Оцінка Bath & Body Works Black Rubber