Bath & Body Works Blackberry & Basil

крем для тіла для жінок 226 гр

Bath & Body Works Blackberry & Basil крем для тіла для жінок 226 гр
Bath & Body Works Blackberry & Basil крем для тіла для жінок 226 гр
226 гр

Код: BBO01335 | Зараз цей продукт недоступний
Bath & Body Works Blackberry & Basil
226 гр

Опис парфумів Bath & Body Works Blackberry & Basil

Парфумований крем для тіла Bath & Body Works Blackberry & Basil стане невід’ємною частиною вашого щоденного догляду за шкірою. Крем досконало зволожує та поєднується з надзвичайним ароматом парфумів із цієї ж колекції.

Про бренд Bath & Body Works

Bath & Body Works — кохання з першого погляду. Одна з найбільших американських косметичних компаній, яка спеціалізується на косметиці для тіла й ароматичних аксесуарах для дому. Тут завжди дотримуються найцікавіших трендів, виробляючи чудові ароматичні комбінації, які зроблять ваш день приємнішим.

Філософія Bath & Body Works — покращувати психічний стан за допомогою простих щоденних ритуалів догляду за собою. Саме тому бренд створив широкий спектр косметичних засобів з оригінальними ароматами. До того ж, косметику для тіла Bath & Body Works розробляють у співпраці з видатними парфумерами.

Великою популярністю користуються свічки Bath & Body Works, які створять унікальну та комфортну атмосферу в кожному домі. Сучасний і яскравий дизайн свічок чудово доповнить кожний інтер'єр.

Наповніть і ви свій день ароматом продукції Bath & Body Works.

Оцінка Bath & Body Works Blackberry & Basil

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!