Bath & Body Works Chestnut & Argan

спрей для тіла для жінок 236 мл

Bath & Body Works Chestnut & Argan спрей для тіла для жінок 236 мл
спрей для тіла для жінок 236 мл

Код: BBO0999 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Подарунок для вас
Тільки зараз замовляйте продукти від Bath & Body Works на 15% дешевше. Щоб отримати знижку використовуйте код bb15ua. Пропозиція не поширюється на акційні товари та розпродаж. Спробуйте продукти Bath & Body Works, і це буде любов з першого погляду!
Bath & Body Works Chestnut & Argan
спрей для тіла для жінок 236 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Bath & Body Works Chestnut & Argan

Спрей для тіла Bath & Body Works Chestnut & Argan досконало доповнить парфуми з цієї ж колекції. Спрей надає шкірі чудового аромату, завдяки чому ви будь-коли упродовж дня можете отримати нову порцію енергії та впевненості в собі.

Про бренд Bath & Body Works

Bath & Body Works — кохання з першого погляду. Одна з найбільших американських косметичних компаній, яка спеціалізується на косметиці для тіла й ароматичних аксесуарах для дому. Тут завжди дотримуються найцікавіших трендів, виробляючи чудові ароматичні комбінації, які зроблять ваш день приємнішим.

Філософія Bath & Body Works — покращувати психічний стан за допомогою простих щоденних ритуалів догляду за собою. Саме тому бренд створив широкий спектр косметичних засобів з оригінальними ароматами. До того ж, косметику для тіла Bath & Body Works розробляють у співпраці з видатними парфумерами.

Великою популярністю користуються свічки Bath & Body Works, які створять унікальну та комфортну атмосферу в кожному домі. Сучасний і яскравий дизайн свічок чудово доповнить кожний інтер'єр.

Наповніть і ви свій день ароматом продукції Bath & Body Works.

Оцінка Bath & Body Works Chestnut & Argan

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!