Bath & Body Works Twilight Woods

спрей для тіла для жінок 236 мл

Bath & Body Works Twilight Woods спрей для тіла для жінок 236 мл
Bath & Body Works Twilight Woods спрей для тіла для жінок 236 мл
спрей для тіла для жінок 236 мл

Код: BBO0186 | Зараз цей продукт недоступний
Bath & Body Works Twilight Woods
спрей для тіла для жінок 236 мл

Опис парфумів Bath & Body Works Twilight Woods

Спрей для тіла Bath & Body Works Twilight Woods досконало доповнить парфуми з цієї ж колекції. Спрей надає шкірі чудового аромату, завдяки чому ви будь-коли упродовж дня можете отримати нову порцію енергії та впевненості в собі.

Про бренд Bath & Body Works

Bath & Body Works — кохання з першого погляду. Одна з найбільших американських косметичних компаній, яка спеціалізується на косметиці для тіла й ароматичних аксесуарах для дому. Тут завжди дотримуються найцікавіших трендів, виробляючи чудові ароматичні комбінації, які зроблять ваш день приємнішим.

Філософія Bath & Body Works — покращувати психічний стан за допомогою простих щоденних ритуалів догляду за собою. Саме тому бренд створив широкий спектр косметичних засобів з оригінальними ароматами. До того ж, косметику для тіла Bath & Body Works розробляють у співпраці з видатними парфумерами.

Великою популярністю користуються свічки Bath & Body Works, які створять унікальну та комфортну атмосферу в кожному домі. Сучасний і яскравий дизайн свічок чудово доповнить кожний інтер'єр.

Наповніть і ви свій день ароматом продукції Bath & Body Works.

Оцінка Bath & Body Works Twilight Woods

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!