Перейти до основного вмісту

Макіяж очей з ефектом лисячого погляду на ідеальне побачення

Бажаєте зробити очі на вигляд молодшими без візиту до хірурга? Завдяки макіяжу с ефектом лисячого погляду ви можете лише за допомогою косметики візуально підняти очі. Чудова ідея на День святого Валентина, що скажете?

Підкресліть форму своїх брів

Щоб досягти максимального ефекту омолодження, важливо підняти найвищу точку брів ще трохи вище. Використовуючи олівець для брів, починайте знизу та продовжуйте малювати до найвищої точки. Потім розчешіть брови вгору за допомогою гелю для більшої виразності та підтягування.

Підготовка й основа

Основа під макіяж необхідна для стійкості тіней. Після нанесення основи за допомогою пензлика покрийте всю повіку тінями в тон вашого обличчя. Таким чином, повіка набуде матового відтінку, що дозволить легко наносити інші тіні.

Нанесіть тіні для очей

Використовуйте ніжні матові тіні, щоб виділити зовнішній трикутник, це підкреслить зовнішній куточок ока. Потім нанесіть пігментовані тіні у напрямку назовні по діагоналі вздовж вигину повіки мазком до вашої маківки.

Підкресліть куточки очей

Щоб підкреслити зовнішній куточок ока та рухливу повіку, виберіть трохи темніший відтінок. Для видимого ефекту підтягування важливо розподілити тіні вздовж вигину повіки в напрямку до маківки.

Драматичні моменти

Виберіть темні тіні для повік і використовуйте точний пензлик для тіней, щоб інтенсивно підкреслити очі. Знову розтушуйте тіні уздовж вигину вашої повіки в напрямку до маківки.

Ідеальне «крильце» повіки

Завершіть макіяж із ефектом лисячих очей за допомогою олівця - накресліть стрілку для візуального підняття ока, а потім її розтушуйте, щоб пом’якшити вигляд. Для ефекту помітно піднятих очей сильніше наведіть також верхню й нижню лінії та з’єднайте їх у внутрішньому куточку ока.

Освітлення

Завершіть свій домашній ліфтинг нанесенням коректора, за допомогою якого ви підкреслите ділянку навколо ока.

Нанесіть туш для вій

Щоб зробити лисячий погляд виразнішим, виділіть верхні вії тушшю. Нижню лінію вій промалюйте лише злегка. Використовуйте дві туші, одну для точного нанесення, а другу для інтенсивного подовження зовнішніх вій.