Перейти до основного вмісту

Little "Nude" Dress

повсякденний макіяж, легкий макіяж, бронза, рум'янець, сповнений сяйва вигляд, нюдові відтінки

Догляд за обличчям

Ідеальна підготовка шкіри — основа будь-якого макіяжу. Не тільки якісний зволожувальний крем, а й глибоке очищення надасть шкірі наповненого сяйвом і свіжого вигляду. Для будь-якого типу шкіри ідеально підійде очищувальний крем Ceramides Hydrating Cleanser на основі п’яти керамідів і «супергероя гідратації» — гіалуронової кислоти. Для інтенсивного очищення шкіри разом із кремом використовуйте ультразвукову щітку USB Rechargeable Facial Cleansing Brush, яка видалить усі забруднення й залишки відмерлих клітин. Після ретельного очищення нанесіть на обличчя зволожувальний крем із гіалуроновою кислотою Lightweight Hydrating Gel-Cream – Hydration Boost, щоб утримати вологу в шкірі та зберегти її зволоженою протягом дня.

Брови й обличчя

Для гарно освітленого вигляду вашої шкіри використовуйте збагачений блискучим кварцом хайлайтер Bright Light Highliter із аплікатором-спонжем, який забезпечить точне нанесення. Якщо ви хочете додати щокам бронзового або легкого кольорового відтінку, абсолютним must-have засобом є потрійна комбінація бронзера, хайлайтера та рум’ян в одній палетці Ultra Sculpt & Contour Kit, яка ідеально поміститься у вашу сумочку. Брови також заслуговують на виразний вигляд, якого ви завиграшки досягнете з олівцем Duo Brow Definer. На іншому кінці ви знайдете щіточку, яку можна використовувати для видалення надлишків засобу й завершального стайлінгу брів.

Очі

Підкресліть красу ваших очей ніжним нюдовим макіяжем, який ви легко зробите завдяки палетці Forever Flawless Allure із 18 високопігментованими тінями для повік нейтральних кольорів. Туш для вій 5D Lash додає глибини погляду, закручує, надзвичайно подовжує вії, робить їх густішими та надає багатовимірності. Наклавши весь макіяж, зафіксуйте його спреєм Pro Fix, завдяки чому ваш образ залишатиметься бездоганним до 12 годин.