Перейти до основного вмісту

Універсальний і швидкий макіяж на побачення

Немає нічого романтичнішого за побачення на День святого Валентина. У вас заброньовано столик у ресторані? Ви вже вибрали вбрання? І навіть знаєте, з ким проведете День закоханих? Тоді залишається тільки одне – ідеальний макіяж. Цей образ виручить вас навіть тоді, коли часу обмаль. Він підійде і для романтичної вечері, і для активнішого побачення.

Підготовка шкіри

Нанесіть на обличчя основу під макіяж у вигляді спрею. Це найшвидший і найпростіший варіант! Дайте праймеру поглинутися впродовж декількох секунд і переходьте до наступного кроку.

Шкіра обличчя

Візьміть свій відтінок тонального крему або основи під макіяж, якщо хочете отримати щільніше покриття. Використовуйте коректор на всіх ділянках, які хочете освітлити або де потрібно приховати недоліки. Усі засоби ретельно втріть у шкіру. Нанесіть бронзер, зосередившись на зонах, куди природно потрапляє сонце: вилиці, лоб, ніс і лінія підборіддя. Дотик кремових рум'ян додасть вашій шкірі яскравості. Наостанок освітліть шкіру за допомогою хайлайтера.

Тіні для повік

Для мрійливого рожевого відтінку вечірньої зорі нанесіть рум'яна Nature Enhanced Cream Blush на повіки. Час іноді має вирішальне значення, тому використання одного продукту в декількох місцях, безумовно, заощадить кілька додаткових секунд.

Підводка

Скористайтеся підводкою для ефекту «котячих очей». Проведіть лінію вздовж верхнього краю вій, миттєво надавши очам виразності, й завершіть її, спрямувавши рух у напрямку кінця брови.

Драматичні вії

Завершіть макіяж очей нанесенням туші 10 sec High Impact Lift & Curl. Інноваційна щіточка для підіймання вій насичує ваші вії ультрачорними пігментами, а також подовжує їх, розділяє й підіймає.

Губи

На завершальному етапі скористайтеся блиском для губ. Якщо хочете надати губам більшої чіткості, перед використанням блиску нанесіть на них невелику кількість рум'ян. Це візуально об'єднає весь образ, надасть вашим губам чарівного здорового відтінку, а блиск зробить їх м'якими й зволоженими.