Перейти до основного вмісту

Завдяки Bumble and bumble ви можете мати волосся, немов у русалки з Каннського кінофестивалю

Хочете дізнатися таємницю ідеального русалчиного волосся? Дотримуйтеся нашої простої покрокової інструкції, в якій ми розповімо про продукти, які використовували перукарі Bumble and bumble Pro на Каннському кінофестивалі, й допоможемо вам отримати невимушені текстуровані локони вашої мрії.

1. STEP

Нанесіть на всю довжину волосся праймер Bumble and bumble Hairdresser Invisible Oil Heat/UV Protective Primer у якості основи. Він забезпечує необхідне зволоження, миттєво зменшує розпушування на 50 % і захищає волосся під час термічного обробляння за температури до 450 °F/232 °C.

2. STEP

Забезпечте міцну фіксацію й додайте текстуру з допомогою лаку для волосся Bumble and bumble Bb. Strong Finish. Для ідеального нанесення тримайте балон на відстані 25-30 см від волосся та розпилюйте рівномірними рухами.

3. STEP

За допомогою великої плойки сформуйте м’які локони, починаючи від коренів і поступово віддаляючись від обличчя. Повторюйте нанесення лаку для волосся Bumble and bumble Bb. Strong Finish протягом усього процесу.

4. STEP

Завершіть образ за допомогою спрею Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Soft Texture Finishing Spray, щоб надійно зафіксувати локони, додати їм блиску й забезпечити бездоганний вигляд.

Для волосся, немов у русалки, потрібно