Перейти до основного вмісту

Яскравий образ до Дня святого Валентина

Свято закоханих невпинно наближається, і якими б не були ваші плани на цей день, зараз саме час подумати про свій #makeuplook на День святого Валентина. Ми підготували для вас низку порад щодо романтичного макіяжу, увиразненого сміливою підводкою для очей, яка додасть вашому погляду гіпнотичної спокусливості.

Підготовка шкіри

Щоб макіяж якнайдовше залишався красивим і свіжим, перед його нанесенням потрібно правильно підготувати шкіру. Чудовим вибором буде основа під макіяж Satin, яка розгладжує й матує шкіру, а також запобігає накопиченню косметики в порах і зморшках.

Тональний крем

Тепер настає черга для тонального засобу Cover. Завдяки надзвичайно високому рівню покриття достатньо нанести лише невелику кількість продукту й втерти в шкіру за допомогою зволоженого спонжа. Також тональну основу Cover на два тони світлішу за природний відтінок вашої шкіри можна використовувати як коректор під очі.

Пудра

Фіксувальна пудра Invisible покращує стійкість макіяжу, матує шкіру й надає їй оксамитового, м'якого вигляду. Пам'ятайте, що коли справа доходить до пудри, важливо не переборщити.

Рум'яна

"Для бронзового відтінку й загального освітлення тону обличчя використовуйте рум'яна з рельєфним зображенням Праги. У компактній упаковці ви знайдете тон для щік і відтінок для контурування, який можна нанести під вилиці. Також можна змішати обидва відтінки й нанести на всю вилицю аж до вуха. Це додасть вашому обличчю природного й свіжого вигляду."

Брови

Правильно підкреслені брови увиразнять ваш образ і привернуть увагу до очей. Колір брів повинен бути природним і гармоніювати з кольором волосся. Фіксувальний олівець для брів 16H Microblade Tattoo Eyebrow Fixer має подібний до гребінця аплікатор, який ідеально імітує волоски під час нанесення. Результат буде дуже природним і стійким.

Підводка для очей

Надайте своєму погляду виразності й спокусливості за допомогою рідкої підводки для очей Precise Black із тонким аплікатором, призначеним для створення найтонших штрихів. Проведіть лінію вздовж вій, у внутрішньому куточку ока й у складці повіки.

Туш для вій

"Додайте віям об'єму за допомогою туші. Спочатку нанесіть її тонкими щетинками на пласкому боці щіточки. Вигнутим гребінцем підкрутіть вії в зовнішньому й внутрішньому куточку ока, нанесіть ще один шар туші, а потім знову розчешіть вії щіточкою із щетинками."

Помада

"Ваш образ довершить двофазна помада 16H Lip Colour, яка завдяки вітаміну Е й натуральним оліям живить губи, робить їх гарнішими й виразнішими. Крім того, вона обіцяє до шістнадцяти годин стійкості до напоїв і поцілунків, а це, погодьтеся, чи не найважливіше на День святого Валентина."

Список продуктів