Перейти до основного вмісту

3 серії, 3 образи, 3 натхнення... Це нова колекція «Petra Nude» від бренду Gabriella Salvete

Блогерка Petra Lovely Hair скомпонувала 3 набори, що складаються з лаку для нігтів, палетки тіней для повік і стійкої матової помади. Крім того, вона доповнила їх чорною й темно-коричневою об'ємною тушшю для вій у поєднанні з водостійкою ультратонкою підводкою для очей у вигляді маркера.

Petra Nude Pillow Talk

Палетка з 4 тіней для створення нейтрального нюдового образу. Палетка поєднує матові й мерехтливі відтінки для створення чудового 3D-ефекту. Тіні для повік мають м'яку текстуру, з ними дуже легко працювати. Наносити можна пальцями або пензликом. Матова помада зачарує вас своїм вінтажним брудно-рожевим відтінком для дуже ніжного й витриманого макіяжу на кожен день. Стійкий лак для нігтів м'якого нюдово-рожевого відтінку ідеально пасує до кольорів помади й палетки, довершуючи нейтральний образ.

Petra Nude Slip Dress

Палетка з 4 тіней для створення рожевого нюдового образу. Палетка так само поєднує матові й мерехтливі відтінки, що вирізняються неймовірним 3D-ефектом. Тіні мають м'яку текстуру, тому з ними дуже легко працювати, наносячи пальцями або пензликом. Матова помада має насичений рожевий відтінок, який чудово пасує до кольорів палетки. Лак для нігтів довершує образ своїм шовковисто-рожевим кольором.

Petra Nude Nude Heels

Палетка з 4 тіней для створення золотого нюдового образу містить матові й мерехтливі відтінки, додаючи макіяжу очей красивого 3D-ефекту. Тіні можна наносити пальцями або пензликом, а завдяки м'якій текстурі з ними дуже легко працювати. Матова помада рожевого відтінку з легким коричневим відливом гармонійно поєднується з палеткою тіней для повік. Лак для нігтів довершує образ своїм кораловим кольором.

Туш для вій і водостійка підводка Petra Nude

Туші для об'єму Petra Nude надають віям неймовірного об'єму й матового ефекту, а також подовжують їх. Кремова формула й унікальний асиметричний пензлик ідеально профарбують кожну вію. Вони не залишають грудочок і не розмазуються. А ще ці туші веганські й не тестувалися на тваринах. Водостійка підводка має довгий вузький кінчик для точного нанесення й надовго залишається на очах. Кольори надзвичайно інтенсивні й пігментовані. У колекції ви знайдете темно-коричневий і чорний відтінки. Як наносити? Легким рухом проведіть лінію по повіці й дайте їй трохи підсохнути.

Перелік продуктів Petra Nude