Перейти до основного вмісту

Фестивальний макіяж: барвистий фестивальний гламур

Фестивальний сезон на порозі. Час представити наш найяскравіший фестивальний макіяж. Гламурний образ, який змушує ваше обличчя сяяти яскравими відтінками, є ідеальним доповненням до будь-якого вбрання. За допомогою правильних засобів і декількох штрихів ви можете створити унікальний образ, який витримає навіть найбезумніші ночі.

1.Крок

Щоб мати ідеальний лук протягом усього дня, перед створенням фестивального макіяжу необхідно підготувати шкіру. Почніть зі зволоження обличчя за допомогою зволожувального крему тривалої дії, наприклад, Hydro Protect Melting Moisturizer.

2. Крок

Створіть базу для сяючого кольору обличчя за допомогою легкої сироваткової основи, як-от Nude Drop Tinted Serum Foundation. Потім нанесіть рідкий консилер, щоб приховати можливі кола під очима або плями. Брови підфарбуйте водостійким олівцем для брів.

3. Крок

М’які пудрові рум’яна на кшталт Airblush Glow нададуть вам свіжого й здорового вигляду. Використайте пензлик для рум’ян, щоб рівномірно нанести їх на яблучка щік. Для додаткової дози сяйва нанесіть All Over Glow Tint скрізь, де потрібно більше блиску.

4. Крок

Потім увиразніть свій погляд яскраво-рожевими повіками. Використовуючи, наприклад, палетку тіней Pro Slim Eyeshadow Palette Blushing Ocean, рухайтесь пензликом від центру назовні і нанесіть тіні на повіки.

5. Крок

Додайте своїм очам нотку гламуру за допомогою блакитної підводки по всьому краю повіки. Лайнер Calligraph Artist Matte Liner у відтінку «020 - Ocean Flirt» чудово підійде для створення яскравого ефекту.

6. Крок

Досягніть екстравагантного вигляду очей за допомогою водостійкої туші, наприклад Pure Volume Mascara, яка надасть віям максимальної довжини й триматиметься протягом усього дня.

7. Крок

Завершіть фестивальний образ глянцево-рожевими губами! Нанесіть блиск для губ, який додасть їм сяйності, як-от Plump It Up Lip Booster у відтінку «080 – Overdosed on Confidence».

8. Крок

Тепер ви готові до вечірки в яскравих літніх кольорах! Для додаткової стійкості закріпіть макіяж за допомогою спрею з тривалою фіксацією.

Спробуйте від Catrice