Перейти до основного вмісту

Festival look — відкрийте для себе свіжий образ у пастельних зелених тонах

Хочете справити враження на літніх фестивалях? З насиченими відтінками в яскравих кольорах ваш образ буде ідеальним. Легкий макіяж і нюдові губи підкреслять ваш образ, тож на вас буде неможливо не звернути уваги.

Обличчя

База під макіяж H2O Hydrate Primer створює ідеальну основу для нанесення макіяжу. Після неї нанесіть тональну основу IRL Filter Longwear Foundation, яка чудово матує та забезпечує покриття від середньої до повної щільності. Крім того, вона збагачена ніацинамідом і тримається на шкірі до 16 годин. На завершення нанесіть пудру Super Matte Pressed, яка легко закріпить макіяж і зробить шкіру матовою.

Очі

Нанесіть зелені тіні з палетки Animal Magic на повіки, щоб створити ідеальний літній макіяж. Потім використайте підводку Water Activated Liner’s, і щіточкою проведіть лінію від внутрішнього кута через повіку до зовнішнього кута над бровою, доки не повернетеся до внутрішнього кутика. Створіть ефект хвилі за допомогою підводки Slick Flick. На завершення нанесіть туш.

Губи

До яскравого макіяжу очей ідеально підходять нюдові губи. Спочатку обведіть губи контурним олівцем Super Fill відтінку Sugar. Потім нанесіть матову помаду відтінку Piece of Cake, яка не липне і не сушить губи.